Kapsičky

Hledáte vhodný doplněk suché stravy pro vaši kočku? Výhodou konzervovaného krmiva v podobě kapsiček je velikost balení, která postačí pro jednu krmnou dávku bez nutnosti dalšího skladování. V našem sortimentu naleznete kapsičky s vysokým podílem živočišných produktů, ale také vitaminů, které váš kočičí společník potřebuje pro své zdraví.

Abychom pro zdraví vašich kočičích společníků udělali maximum, nabízíme i kapsičky pro citlivé trávení, pro odstranění chomáčů chlupů z trávicího traktu nebo šité přímo na míru pro mazlíčky sterilizované.

V nabídce naleznete také širokou škálu receptur. Kromě klasických kapsiček, jako jsou hovězí, kuřecí, kachní nebo krůtí, nabízíme i kapsičky s makrelou, lososem, treskou, krevetami nebo sledi. Všechny jsou navíc koncipovány tak, aby podpořily celkové zdraví a posílení imunitního systému vašeho mazlíčka.

Vybírejte na PetClub.cz z prověřených a kvalitních značek, jako jsou Optimeal SuperPremium, Club4Paws Premium, My Love, Dr. Trend nebo Master, z pohodlí vašeho domova.

63 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.