O nás

Naše láska ke zvířatům z nás dělá to, kým jsme.

Od samého počátku vzniku našich krmiv věnujeme velkou pozornost zlepšování kvality života zvířat. Po mnoho let nás naše láska ke zvířatům neustále motivuje se zlepšovat. Snažíme se prohlubovat naše znalosti o zvířatech a nabízíme jen ty nejlepší produkty.

Chceme podporovat zdraví vašich mazlíčků a jejich přirozenou krásu, proto je každý z našich přípravků na podporu imunity speciálně vyvinutý tak, aby podporoval zdraví vašeho mazlíčka a dodával mu dokonalou vitalitu.

Každá krmná dávka je pod dohledem veterinárních lékařů obohacena o speciálně vybrané ingredience nejvyšší kvality: bylinky, lesní plody a prebiotikum Actigen®, které uspokojují speciálně biologické potřeby.

Protože potřeby vašeho mazlíčka jsou jedinečné, nabízí řada našich krmiv různé druhy masa pro každou dietu, které splňují speciální potřeby domácích mazlíčků.

Optimální – dokonalost prostřednictvím výživy

Všechny receptury jsou vyvážené: obsahují ve složení na prvním místě masové složky, Omega 3 + Omega 6 komplex, potřebné vitamíny a minerály. Krmivo pro kočky a psy je obohaceno o unikátní recepturu INTEGRAMIX – kombinaci 4 produktů ze 4 koutů světa pro podporu zdraví vašeho mazlíčka.

Řada CLUB 4 PAWS zahrnuje suché a mokré krmné dávky pro kočky a psy a pamlsky pro trénink a povzbuzení. Produktové řady zohledňují věk (AGE), denní (BASIC) a speciální potřeby (SPECIAL) a vybíravé gurmány (SELECTION).

 

Kde nás najdete?
Facebook / Instagram

 

 pejsci

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.